Piszemy dla Ciebie najlepsze artykuły branżowe w kraju!

Adwokat z Poznania - czym się zajmuje?

Tola Szewczyk 2023-07-20 0 komentarzy
Adwokat z Poznania - czym się zajmuje?

Szukając pomocy w zakresie różnorodnych dziedzin prawa, można skorzystać z usług świadczonych przez Kancelarię Adwokacką Michała Zająca. Klientami są zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne. Adwokat z Poznania świadczy pomoc w zakresie prawa:

  • pracy,
  • spółdzielczego,
  • karnego,
  • cywilnego,
  • rodzinnego,
  • gospodarczego,
  • administracyjnego.

Klienci mogą się skonsultować również w sprawach związanych z prawem nieruchomości, spadkowym czy handlowym.

Adwokat świadczy kompleksowe usługi - udziela wsparcia na etapie zarówno przedsądowym, jak i w czasie trwającego postępowania sądowego oraz odwoławczego. Prawnik reprezentuje swoich klientów przed sądami wszystkich instancji. W zależności od sprawy adwokat będzie reprezentowała swoich klientów także przed organami administracji publicznej.

Klienci, którzy chcą skorzystać z usług kancelarii, mogą liczyć na to, że adwokat sporządzi wszelkie konieczne pisma oraz złoży je do odpowiednich organów w określonym czasie.

Prawnik udziela także pomocy związanej z ubezpieczeniami społecznymi czy odszkodowaniami.

Ze wsparcia adwokata mogą skorzystać również przedsiębiorcy - do wyboru mają oni doraźną obsługę lub stałą formę doradztwa. W takich przypadkach prawnik zajmuje się między innymi sporządzeniem umów i opinii, prowadzeniem negocjacji, analizą dokumentacji, a nawet przeprowadzaniem procesów windykacyjnych. Przedsiębiorcy mogą też skorzystać z pomocy z zakresu prawa pracy, np. w sprawach odszkodowawczych, związanych z naruszeniem klauzul poufności czy tez zakazu konkurencji.

Skomentuj wpis