Piszemy dla Ciebie najlepsze artykuły branżowe w kraju!

Czym jest osprzęt do wózków widłowych?

Lidia Pawlak 2023-04-09 0 komentarzy
Czym jest osprzęt do wózków widłowych?

Dodatkowy osprzęt powstał z myślą o posiadaczach wózków widłowych chcących zwiększyć ich funkcjonalność. To świetne rozwiązanie dla osób oszczędnych, które nie chcą kupować innych urządzeń, generujących dodatkowe wydatki. Produkty te znajdują zastosowanie w przypadku pojazdów spalinowych, elektrycznych, czołowych, terenowych i wielu innych. Interesują się nim przedstawiciele branży budowlanej oraz zarządcy hal magazynowych. Osprzęt przekłada się na większy zakres działań wózków i nie zajmuje wiele miejsca. Można go nabyć w przedsiębiorstwie Toolmex Truck, współpracującym z klientami o różnych potrzebach.

W katalogu znajdują się dodatkowe akcesoria o nienagannych parametrach wytrzymałościowych, które mogą być użytkowane zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Zmieniają charakter pracy wózków i odznaczają się odpornością na zniszczenia mechaniczne, przykładowo pod wpływem nacisków bądź intensywnej eksploatacji. Na nabywców czekają widły różnego typu, dzięki którym można transportować nie tylko ładunki umieszczane na paletach, ale też rury czy beczki.

Wymiennyosprzęt do wózków widłowychto także chwytaki do odpadów, czerpaki z ruchomymi rotorami, elementy służące do mieszania betonu oraz widły antystatyczne, wysuwane i teleskopowe, które po złożeniu nie zajmują dużo miejsca. Część z nich wyróżnia się antypoślizgową powierzchnią, zmniejszającą ryzyko wyślizgiwania się towarów podczas przenoszenia ich z miejsca na miejsce. Przedsiębiorcy decydują się również na przedłużki puste, odznaczające się małą wagą oraz pełne, tworzone z zamkniętych profili. Wszystkie produkty mają stosowne atesty, co sprawia, że ich użytkowanie jest bezpieczne. Nie sprawiają problemów podczas montażu i demontażu, a ich cena jest przystępna.

Skomentuj wpis