Piszemy dla Ciebie najlepsze artykuły branżowe w kraju!

Figi brazylijskie - kiedy warto je wybrać?

Julian Duda 2023-07-23 0 komentarzy
Figi brazylijskie - kiedy warto je wybrać?

Z pewnością tzw. brazyliany są szczególnie dobrym wyborem wtedy, kiedy nie wiadomo, czy lepiej będzie wybrać klasyczne figi, czy może stringi. Wiele pań ma ten dylemat, gdyż te pierwsze majtki kojarzą im się z wygodą, drugie zaś - z seksownym, kobiecym wyglądem, poza tym sprawdzają się w przypadku noszenia obcisłych ubrań, gdy chce się uniknąć odznaczania się pod nimi bielizny. Brazyliany są fasonem pośrednim między figami a stringami - są bardziej skąpe niż figi, dzięki czemu zapewniają zmysłowy wygląd i pozwalają poczuć się sexy, a jednocześnie wygodniejsze niż stringi, stanowią zatem świetny wybór dla pań nieprzepadających za noszeniem aż tak skąpych majtek, co nie zawsze jest wygodne. Jest to też dobry wybór na wszystkie pory roku - zarówno zimę, jak i latem.

Dodatkowo wiele z majtek tego rodzaju oferowanych na stronie https://mybra.pl/pol_m_Brazyliany-Panache-2099.html wykonanych jest metodą bezszwową. Zapewnia to jeszcze większą wygodę noszenia - można mieć wrażenie, że nie ma się nic na sobie oraz zapomnieć o odciśniętych na ciele szwach, pojawiających się zwłaszcza na koniec dnia, gdy ciało staje się lekko obrzęknięte. Jeszcze ważniejsze dla wielu użytkowniczek jest to, że bezszwowe brazyliany zupełnie nie odznaczają się pod ubraniem, można zatem zakładać je nawet do najcieńszych strojów, w jasnych kolorach.

Wysokiej jakości majtki tego rodzaju zapewniają też oczekiwaną wytrzymałość. Nawet kiedy są często noszone i stale prane, produkty z mybra.pl zachowują swój kształt, kolory i pierwotny wygląd.

Skomentuj wpis