Piszemy dla Ciebie najlepsze artykuły branżowe w kraju!

Gdzie można zamówić komplet odzieży wojskowej na survival?

Kaja Michalak 2022-10-15 0 komentarzy
Gdzie można zamówić komplet odzieży wojskowej na survival?

Podstawą zawartości plecaka zabieranego na survival jest przede wszystkim odpowiednia odzież. Strój powinien dawać swobodę ruchu, a jednocześnie zapewniać komfort termiczny zarówno w chłodne dni i noce, jak i w trakcie wypraw w miesiącach, w których słońce dość mocno operuje na niebie. Kurtka, spodnie, nakrycie głowy oraz buty muszą być wodoodporne. Nieprzenikanie wilgoci do wewnątrz pozwala uniknąć szybkiego wyziębienia organizmu, a w konsekwencji hipotermii. Jest to też istotne w sytuacji gdy podczas wyprawy trzeba przeprawiać się przez nurty rzeczne lub miejsca mocno podmokłe.

Najlepiej na survival nadaje się odzież wojskowa. Jej parametry sprawiają, że sprawdzi się ona w niemal każdych warunkach, jeśli została zakupiona u sprawdzonego dostawcy, który gwarantuje jej wysoką jakość i trwałość. Kompletując zestaw na pierwszy wyjazd, można zostać nieco niemile zaskoczonym jego ostateczną ceną, jednak warto pamiętać, że jest to zakup na lata. Na stronie e-militaria.pl można znaleźć wszystko, co jest potrzebne do survivalu. Sporo artykułów znajduje się w zakładce informującej o dostępnych wyprzedażach. Warto poszukiwania potrzebnego wyposażenia rozpocząć właśnie w tej strefie, dzięki czemu niektóre produkty uda się kupić nieco taniej.

Z oferty sklepu mogą skorzystać także panie. Dostawca zadbał, by lista sprzedażowa objęła również modele, które można zamówić w mniejszej rozmiarówce. Tyczy się to zarówno spodni oraz kurtki, jak i obuwia, w którym numeracja zaczyna się od rozmiaru 36. 

Skomentuj wpis