Piszemy dla Ciebie najlepsze artykuły branżowe w kraju!

Gdzie szukać pracowników z Ukrainy?

Kalina Tomaszewska 2020-02-24 0 komentarzy
Gdzie szukać pracowników z Ukrainy?

W dzisiejszych czasach polska gospodarka rozwija się niezwykle intensywnie. Z tego powodu bardzo często brakuje rąk do pracy. Dotyczy to nie tylko wakatów niewymagających kwalifikacji, pracodawcy mają też problem ze znalezieniem odpowiednich fachowców. W takiej sytuacji można się zastanowić nad zatrudnieniem obywatela Ukrainy. Gdzie jednak szukać osób zainteresowanych?

Niezawodny leasing pracowniczy

Mieszkańcy Ukrainy zainteresowani pracą w Polsce bardzo często nie znają  języka w stopniu komunikacyjnym. Dodatkowo, aby móc ich zaangażować w firmie trzeba wystarać się o odpowiednią wizę, co wiąże się z licznymi formalnościami. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na skorzystanie z opcji leasingu pracowniczego.

W Polsce funkcjonuje wiele agencji pracy, które proponują taką opcję. Jeśli jest potrzebny pracownik z Ukrainy do Poznania, to najlepiej zgłosić się do agencji Dialekt Group. Jej specjalnością jest sprowadzanie najlepszych fachowców ze wschodu na potrzeby polskiego rynku pracy. Firma zajmuje się wszelkimi formalnościami związanymi z przeniesieniem Ukraińców do Polski. To duże ułatwienie dla pracodawców, pozwalające zaoszczędzić im mnóstwo czasu i pieniędzy. Dzięki współpracy z agencją mają oni pewność, że zatrudniona osoba będzie kompetentna i chętna do wykonywania swoich obowiązków. Aby poznać szczegółowe informacje dotyczące warunków współpracy z agencją, wystarczy odwiedzić jej stronę internetową. Dostępne są na niej też wszystkie dane kontaktowe, niezbędne do skorzystania z leasingu. 

Skomentuj wpis