Piszemy dla Ciebie najlepsze artykuły branżowe w kraju!

Kiedy warto kupić przenośny koncentrator tlenu?

Marika Jaworska 2022-12-18 0 komentarzy
Kiedy warto kupić przenośny koncentrator tlenu?

Osoby w podeszłym wieku, kobiety w ciąży, pacjenci cierpiący na fizjologiczne niedotlenienie, a nawet intensywnie uczący się uczniowie i studenci - przedstawiciele wszystkich tych grup mogą wydatnie skorzystać na dostarczeniu do organizmu tlenu o wysokim stężeniu. Najprościej mówiąc, to właśnie w takim celu wykorzystywany jest przenośny koncentrator tlenu. Zagłębiając się w szczegóły, jest to rozwiązanie, które może sprzyjać również łagodzeniu problemów związanych z zaburzeniami snu, bólami i zawrotami głowy. 

Na uwagę zasługuje przy tym mobilny charakter. Dzięki akumulatorom i niewielkim rozmiarom ze sprzętu można korzystać zarówno w domu, jak i w terenie, a tym samym w pełni cieszyć się codziennymi aktywnościami, a nawet wysokim komfortem podróży. 

Wybierając konkretny model, należy zwrócić uwagę na kilka aspektów. Przede wszystkim jest to stopień zdolności koncentracji tlenu. Modele mobilne zazwyczaj stanowią sprzęt wspomagających tlenoterapię i warto postrzegać je w kategoriach komfortowego uzupełnienia dużego wariantu stacjonarnego. Do tego dochodzą aspekty bezpośrednio związane z użytkowaniem, czyli pojemność baterii odpowiadająca za maksymalny czas pracy, waga czy głośność. Uwagę wypada poświęcić także akcesoriom ułatwiającym transport i ładowanie - w wielu przypadkach specjalna torba, wózek czy ładowarka podłączana do zapalniczki samochodowej to okazują się być niezwykle przydatne wyposażeniem.

Urządzenia z tej kategorii w świetnych cenach można z naleźć w ofercie Sterylia i Led. Dystrybutor działa na rynku od wielu lat, stawiając na ścisłą współpracę z najlepszymi producentami z kraju i zza granicy. Zapewnia klientom fachowe doradztwo i pełne wsparcie na każdym etapie procesu zakupowego.

Skomentuj wpis