Piszemy dla Ciebie najlepsze artykuły branżowe w kraju!

Kredyt dla prawników

Marika Jaworska 2021-01-23 0 komentarzy
Kredyt dla prawników

Kredyty przyznawane prawnikom cechują się bardziej uproszczonymi procedurami w porównaniu do pożyczek przyznawanych przedstawicielom innych zawodów. W praktyce oznacza to, że złożone wnioski rozpatrywane są w krótkim czasie. Niekiedy możliwy jest także kredyt dla prawników na oświadczenie o dochodach. Praktyczne informacje na ten temat udostępniono na witrynie onecredit.pl, prowadzonej przed przedsiębiorstwo specjalizujące się w tej tematyce. Jego pracownicy pomagają klientom w uzyskiwaniu pożyczek i chętnie wyjaśniają, jakie kroki należy wykonać oraz jakie dokumenty przygotować. Wyjaśniają, co zrobić, by uzyskać mniejszą lub zerową prowizję, dzięki czemu klienci mogą sporo zaoszczędzić.

Warto pamiętać, że kredyt dla wolnych zawodów na oświadczenie dedykowany jest nie tylko prawnikom, ale też lekarzom. Konsultanci z tej firmy bardzo dobrze orientują się w tematyce polskiego rynku finansowego oraz mają świadomość, z jakimi bankami można przeprowadzać negocjacje związane z warunkami podejmowanej współpracy. Specjaliści wiedzą, gdzie szukać pożyczek w danym momencie, przez co zainteresowani nie przepłacają. To doskonałe rozwiązanie dla specjalistów planujących założenie własnej kancelarii lub rozwijanie działalności w inny sposób.

Lepsze warunki kredytowe dotyczą nie tylko niewielkiej prowizji czy marży, ale również dłuższego okresu spłaty oraz wyższej kwoty przysługującej prawnikom. Klienci banków wykonujący zawody zaufania publicznego cieszą się dobrą opinią. Są to osoby wykształcone i odpowiedzialne, dlatego placówki bankowe nie mają obaw przed zawieraniem z nimi umów.

Skomentuj wpis