Piszemy dla Ciebie najlepsze artykuły branżowe w kraju!

Na czym polega radiofrekwencja mikroigłowa?

Tola Szewczyk 2020-04-29 0 komentarzy
Na czym polega radiofrekwencja mikroigłowa?

Ten nowatorski zabieg posiada w swej ofercie między innymi Gdańska Klinika Urody - renomowany gabinet medycyny estetycznej, stawiający na nowoczesne rozwiązania. Metoda ta wiąże się z wykorzystaniem elektrod mikroigłowych, które powodują między innymi obkurczenie wiązań kolagenowych. Jak nietrudno się domyślić, skutkuje to silnym napięciem skóry, przywróceniem jej jędrności i sprężystości. Powoduje to odmłodzenie skóry twarzy oraz wymodelowanie ciała, toteż zabieg ten jest stosowany w różnych celach - do odmładzania twarzy i do usuwania zwiotczeń skóry na ciele. Za jego pomocą można usuwać tzw. chomicze policzki, ale też zwiotczałe fałdki na brzuchu, pośladki bądź wewnętrzne części ud.

Nakłuwanie skóry powoduje jej wzmożoną regenerację, co objawia się przede wszystkim zwiększoną produkcją kolagenu i elastyny, czyli substancji odpowiedzialnych za jej młody wygląd i prawidłowe napięcie. Jednak na tym zalety tej wyjątkowej metody się nie kończą. W Gdańsku radiofrekwencja mikroigłowa jest też stosowania do usuwania niedoskonałości skóry (pozwala między innymi na zamykanie porów i zmniejszenie produkcji sebum), a także do niwelowania problemu wypadania włosów i stymulowania ich porostu. Za pomocą jednego zabiegu, w jednym miejscu można zatem pozbyć się kilku problemów, w dodatku całkowicie bezpiecznie, w sterylnych warunkach, a także z gwarancją powodzenia.

Ta nowoczesna metoda nie jest jeszcze szeroko znana, jednak z wolna zdobywa sobie coraz większą popularność, głównie ze względu na małą inwazyjność idącą w parze ze spektakularnymi wręcz efektami.

Skomentuj wpis