Piszemy dla Ciebie najlepsze artykuły branżowe w kraju!

Obsługa serwisowa wózków widłowych — co wchodzi w skład oferty?

Piotr Pawłowski 2023-02-11 0 komentarzy
Obsługa serwisowa wózków widłowych — co wchodzi w skład oferty?

Profesjonalne wsparcie przedsiębiorców, którzy wykorzystują w swojej pracy wózki widłowe, oferuje firma NFK J.KOPA. Zajmuje się ona sprzedażą i wynajmem pojazdów tego typu oraz ich sprawdzaniem pod kątem technicznym. Obsługa serwisowa wózków widłowych jest związana z koniecznością wykonywania regularnych prac konserwacyjnych oraz napraw. Ma to na celu zapewnienie urządzeniom prawidłowego działania. Niezwykle istotny jest także wpływ obu czynności na bezpieczeństwo użytkowników. Profesjonalna obsługa serwisowa jest związana z wykonywaniem następujących czynności:

  • regularna kontrola stanu technicznego. Bardzo ważne w tym przypadku jest sprawdzenie działania silnika, hamulców oraz układu kierowniczego,
  • naprawa wszystkich usterek związanych z eksploatacją urządzenia, w tym siłowników,
  • sprawdzenie działania akumulatorów oraz systemów sterowania.

Koszt wykonania usługi jest uzależniony od kilku czynników. Najważniejszym z nim jest liczba wózków, które mają zostać poddane kontroli przez zespół profesjonalnych serwisantów. W przypadku dużych zakładów produkcyjnych istnieje możliwość wykonywania pracy bez konieczności zatrzymywania pracy magazynierów. Jest to możliwe dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb i oczekiwań klienta przez przedsiębiorstwo. Po wykonaniu prac serwisowych klient otrzymuje potwierdzenie wykonania usługi.

Skomentuj wpis